Search users like: @justinbieber or tags like: instalove


صفحه هواداران ايرانی بارسلونا golden_messi's profile photo/

صفحه هواداران ايرانی بارسلونا

@golden_messi

Images by @golden_messi

پیام #لیونل_مسی در فیسبوک برای هواداران بارسلونا : ما به برنابئو رفتیم و به دنبال پیروزی برای حفظ وضعیت تیم برای نبرد قهرمانی لالیگا بودیم . هنوز راه طولانی وجود دارد اما با از برداشتن یک گام مهم خوشحالیم .

4/24/2017 5:50:11 PM 1

#نیمار این عکس را منتشر کرد و آن در کنار #مسی و #سوارز دیده میشود ! به گزارش موندو دپورتیوو , فضایی خوب پس از پیروزی شب گذشته در بارسلونا دیده میشود . نیمار در این بازی شرکت نداشت اما هم تیمی هایش از راه دور از او پشتیبانی کردند . امروز جلسه ی تمرین بارسلونا برگزار شد و ترایدنت دوباره با هم ملاقات کردند . مهاجم برزیلی این عکس را که در کنار هم تیمی هایش مسی و سوارز گرفته به اشتراک گذاشت . مسی دیشب با 2 گلی که زد به رکورد 500 گل با پیراهن بارسلونا دست یافت . نیمار نوشت : اوووی مسی ( شکلک تاج پادشاهی ) . لوئیس سوارز ( شکلک تفنگ )

4/24/2017 5:48:40 PM 0

#آندرس_پالوپ به درخشش #مسی واکنش نشان داد شب گذشته بارسلونا با درخشش مسی موفق به شکست رئال مادرید در خانه ی این تیم گردید . شاگردان زیدان در حالی برابر بارسلونا تن به شکست دادند که در بازی های اخیر نتایج فوق العاده ای بدست آورده بودند در صورتی که بارسلونا 4 روز پیش از این بازی از لیگ قهرمانان نیز حذف شده بود ! آندره پالوپ دروازه بان سابق سویا بین سال های 2005 الی 2013 در توییتر خود به این درخشش مسی واکنش نشان داد : اگر شما به مسی فرصت بدهید , او شما را میکشد . اگر شما او را عصبانی کنید او غرش کرد این پیام پالوپ با عکسی از جشن گل سوم بارسلونا که توسط مسی به ثمر رسید منتشر شد . پالوپ در دوران حضور در سویا 12 گل از مسی دریافت کرد . او سومین دروازه بانی است که مسی بیشترین گل وارد دروازه اش کرده است . کاسیاس و دیگو آلوز رتبه ی اول و دوم را به خود اختصاص دادند .

4/24/2017 5:47:04 PM 0
Advertisement
Advertisement

Try some popular tags:

#instagrammers #igers #instalove #instagood #follow #comment #shoutout #photography #iphoneography #androidography #filter #filters #hipster #photo #photooftheday